Dlaczego warto wybrać zdrowie i estetykę?

Dziesięć powodów, dla których warto uczęszczać do Health & Aesthetics.

1. Jesteśmy kliniką prowadzoną przez lekarza

Nasza klinika posiada lekarzy, którzy są wykwalifikowanymi lekarzami od ponad 25 lat i pracują w szpitalach i w praktyce ogólnej. Od 10 lat specjalizuje się w niechirurgicznych zabiegach kosmetycznych.

2. Konsultacja

Oferujemy szczegółowe konsultacje i ocenę. Przed każdym zabiegiem należy przeprowadzić szczegółową ocenę u wykwalifikowanego lekarza. Przedyskutujemy różne dostępne opcje leczenia i ocenimy, czy są one odpowiednie.

3. Indywidualny plan leczenia

Stworzymy indywidualny plan leczenia. Po konsultacji opracujemy indywidualny, indywidualny plan leczenia, uwzględniający Państwa obawy i budżet.

4. Zarejestrowana CQC

Zdrowie + estetyka jest zarejestrowana w Komisji Jakości Opieki. Oznacza to, że klinika jest regularnie monitorowana i oceniana w celu zapewnienia, że zapewnia bezpieczną, skuteczną i wysokiej jakości opiekę.

5. Poufna usługa

Przywiązujemy najwyższą wagę do prywatności i poufności pacjentów.

6. Dyskretnie zlokalizowany

Nasza klinika znajduje się tuż obok głównego zgiełku miasta, ale nadal w centrum Farnham.

7. Profesjonalny zespół

Nasz przyjazny, profesjonalny zespół zapewni najwyższe standardy opieki. Zadbają o to, abyś czuł się mile widziany i otrzymał najwyższe standardy opieki w trakcie całego leczenia.

8. Zabiegi oparte na dowodach

Oferujemy zaawansowane, oparte na wynikach leczenia. Health & Aesthetics oferuje szeroki zakres nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, jak również rzeźbienie ciała i zabiegi odchudzające. Oferujemy tylko najlepsze zabiegi oparte na dowodach naukowych, które są klinicznie bezpieczne i skuteczne.

9. Zadowolenie klienta jest naszym celem.

Dbamy o wszystkich naszych pacjentów i dążymy do zapewnienia jak najlepszych wyników. Szczęście klienta jest naszym celem i dlatego tak wielu naszych stałych pacjentów wciąż powraca do Health & Aesthetics.

10. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną kliniką

Health & Aesthetics otrzymało liczne nagrody i referencje branżowe ze względu na wyjątkowo wysokie standardy i wyniki, jakie osiągamy.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl