Zimowe zabiegi pielęgnacyjne

Zima może być czasem, kiedy przeoczamy naszą skórę i ciało. Połączenie obfitego, rozgrzewającego jedzenia i warstw odzieży sprawia, że mamy tendencję do zapominania o cellulicie, blatach muffinek, a nawet żyłach nitek. Jednak w niektórych przypadkach leczenie tych problemów w zimie oznacza, że nie ma szalonej odrobiny szaleństwa dla skóry i ciała gotowych na lato. Dlaczego więc nie pomyśleć o zastosowaniu zimowych zabiegów pielęgnacyjnych, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją w lecie!

Najlepsze zabiegi, które należy rozważyć na tę zimę to:

1. HydraFacial - klucz do uniknięcia suchej skóry zimą. Ten ulubiony przez celebrytów jest koniecznością w przypadku zimowych zabiegów na cerę. Dzięki ogrzewaniu, zimnej pogodzie i mroźnej pogodzie, Twoja skóra może się łatwo odwodnić. HydraFacials to 5-stopniowy system obejmujący drenaż limfatyczny, oczyszczanie + złuszczanie, peeling, ekstrakcję i nawilżanie. Inwestując w ich przebieg, możesz utrzymać swoją skórę w doskonałej kondycji przez całą zimę.

2. CoolSculpting - opcja mrozoodporna dla osób znajdujących się w odległości do 2-3 kamieni od celu utraty wagi. Ponieważ zabieg ten może trwać do 3 miesięcy, aby osiągnąć pożądane rezultaty, jest to wspaniała rzecz do rozważenia w okresie zimowym. Podczas gdy wiele osób nie chce zająć się ich niechcianymi guzami i wybrzuszkami do lata jest na ich progu, często może być za późno, aby skorzystać z pełnych rezultatów zabiegu. Dlatego też inwestowanie w CoolSculpting w miesiącach zimowych jest najlepszym momentem, aby zapewnić odpowiedni czas na uzdrowienie, powrót do zdrowia i uzyskanie pożądanych rezultatów.

3. Medyczna Terapia Utraty Wagi - Jest to kolejny zabieg, na który wiele osób zwraca się do nas w związku z gorącymi miesiącami letnimi. Chociaż jest to wspaniałe, aby bezpiecznie schudnąć, może trwać dłużej niż kilka tygodni, aby uzyskać pożądany spadek wagi. Co więcej, utrata wagi w monitorowanym środowisku jest bez wątpienia najbezpieczniejszą metodą pozwalającą osiągnąć rezultaty przez całe życie. Dlatego też rozpoczęcie naszej medycznej terapii odchudzania już teraz daje Ci mnóstwo czasu, aby naprawdę osiągnąć pożądaną utratę wagi, jak również wystarczająco dużo czasu na wprowadzenie żywności bezpiecznie z powrotem do swojej diety bez szkody dla Twoich osiągnięć w zakresie odchudzania.

4. Zabiegi z retinolami - Zimowe zabiegi pielęgnacyjne zawierające retinole pomogą Twojej skórze samodzielnie się naprawić. Problemy takie jak pigmentacja, uszkodzenia spowodowane przez słońce, zmarszczki, trądzik i wiele innych można znacznie poprawić za pomocą retinoli. Jednakże, kiedy po raz pierwszy wprowadzisz retinole do swojej rutyny pielęgnacyjnej, doświadczysz etapu czerwonej, suchej i łuszczącej się skóry. W przypadku niektórych pacjentów reakcja ta jest niewielka, a u innych może wystąpić większe zaczerwienienie, jednak w zimie oznacza to, że skóra jest odbudowywana i odmładzana na lato. Podobnie jak laser, Twoja skóra jest znacznie bardziej światłoczuła podczas gdy na retinolach, więc ponownie, wykonując ten zabieg w zimie ma znacznie więcej sensu, więc można chronić swoją skórę i zmniejszyć ryzyko Hyper Pigmentacja.

5. Zabiegi laserowe - Zabiegi laserowe mogą obejmować różne rzeczy, od laserowego usuwania włosów, do pełnego resurfacingu skóry, laser naprawdę jest wspaniałą rzeczą. Zabiegi laserowe pozostawi skórę bardziej światłoczułą podczas leczenia, szczególnie w przypadku bardziej agresywnych zabiegów. Podejmując te zabiegi w zimie, znacznie zmniejszysz swoje ryzyko wystąpienia przebarwień. Prawdopodobnie zakończysz również cały kurs na długo przed latem, pozostawiając swoje lato gotowe!

  • Usuwanie żył nitkowych - po wykonaniu tego zabiegu w nogach, będziesz musiała nosić dopasowaną pończochę uciskową przez 2 tygodnie. Robienie tego w zimie jest o wiele łatwiejsze niż latem!
  • Laserowe usuwanie owłosienia - do skutecznego zabiegu Laserowego usuwania owłosienia potrzeba co najmniej 6 cykli zabiegów w odstępie 4-6 tygodni. Dlatego im wcześniej rozpoczniesz depilację laserową, tym lepiej! (przeczytaj o naszym bezbolesnym laserowym usuwaniu owłosienia tutaj)
  • Clearlift, iPixel Erbium i iPixel CO2. ClearLift to zabieg znany z braku przestojów. Jest on znany jako Hollywood lub Lunchtime facelift. Zabiegi iPixel są przeznaczone do rewitalizacji skóry i oferują ulgę w wielu problemach z teksturą skóry. (Dowiedz się więcej o różnicach między tymi zabiegami w zakresie resurfacingu skóry tutaj)

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl