Profhilo - nowy styl iniekcji zmarszczek

Profhilo to nowy rodzaj iniekcji zmarszczek, który leczy ich przyczyny. Zabieg dostępny jest w wersji zdrowotnej + estetycznej, podawanej przez Dr Rekha Tailor.

W ubiegłym roku na rynek wszedł jednak nowy rodzaj iniekcji zmarszczek o nazwie Profhilo. Produkt ten jest również kwasem hialuronowym, ale w odróżnieniu od zwykłych wypełniaczy skórnych, leczy luźną skórę i poprawia jej zwiotczenie poprzez napinanie zmarszczek, a nie tylko ich wypełnianie.

Nauka stojąca za tym

Profhilo jest naturalnym kwasem hialuronowym, który nie zawiera eteru diglicydowego butanodiolu (BDDE), który jest syntetycznym środkiem chemicznym w wypełniaczach skórnych. Z biegiem lat BDDE jest bezpieczny w przypadku stosowania w wypełniaczach, jednak Profhilo nie zawiera tej substancji chemicznej i jest wolny od dodatków i zanieczyszczeń. Oznacza to, że może on być atrakcyjny dla klientów, którzy chcą mieć zastrzyki zawierające syntetyczne chemikalia. Ponieważ produkt jest zbilansowanym kwasem hialuronowym, oferuje większe bezpieczeństwo i mniejsze ryzyko wystąpienia efektów ubocznych w porównaniu z iniekcjami, które zawierają syntetyczne chemikalia.

Dlaczego Profhilo nie jest klasyfikowany jako wypełniacz skórny?

Ponieważ produkt ten nie dodaje skórze objętości, jak zwykłe wypełniacze. Zamiast upiększać skórę, przywraca jej naturalny kwas hialuronowy, który zmniejsza się z wiekiem, pozostawiając skórę bardziej napiętą i odmłodzoną.

Jak działa Profhilo?

Podczas gdy wypełniacze leczą zmarszczki poprzez zwiększenie objętości w celu wygładzenia fałdów, to nie zwiększają one objętości. Zamiast tego poprawiają elastyczność skóry, a więc leczą zmarszczki i poprawiają jakość tkanek, a nie tylko wypełniają zmarszczki.

Ale Profhilo stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, aby odnowić skórę od wewnątrz. W ten sposób przywraca skórze nawilżenie, sprężystość i napięcie w procesie, który został opisany jako "bio-modelowanie".

Gdzie może być użyty na ciele?

Można go z powodzeniem stosować do skutecznego leczenia rozluźnienia skóry w następujących miejscach:

  • Twarz - w szczególności policzki (okolica malarska), poniżej policzków (okolica podmalaryczna), linie wokół ust (okolice perioralne) oraz linie marionetek (linie sięgające w dół od kącików ust)
  • Szyja
  • Dekolt
  • Broń
  • Ręce
  • Szczęka
  • Podgardle

Efekty zabiegu utrzymują się przez około sześć miesięcy i obejmują zwiększenie jędrności, poprawę elastyczności i poprawę tekstury skóry. Niesamowite efekty można osiągnąć już przy dwóch sesjach, które powinny odbyć się w odstępie około czterech tygodni. Ponadto, aby zachować korzyści płynące z zabiegu, zalecamy stosowanie zabiegów uzupełniających.

Jakie są skutki uboczne?

Powszechne efekty uboczne Profhilo są podobne do innych rodzajów wypełniaczy i obejmują lekkie stłuczenia i obrzęki. Bardzo rzadko do skutków ubocznych można zaliczyć reakcję alergiczną, zakażenie i uszkodzenie nerwów.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl