Co musisz wiedzieć o rewizji powiększenia piersi

Nawet w przypadku kompleksowej konsultacji w zakresie powiększania piersi i doświadczonego chirurga, istnieje wiele czynników, które mogą spowodować, że Twoje implanty piersi będą odbiegać od Twoich pierwotnych oczekiwań lub wyglądu. Czynniki te mogą być bezpośrednio związane z samą procedurą powiększania piersi, stanem implantu piersi lub mogą być nawet przypisane do zmian w tkance piersiowej (zazwyczaj spowodowane przez ciążę i karmienie piersią).

Co to jest korekta powiększenia piersi?

Dlatego przegląd powiększania piersi jest doskonałym wyborem dla klientów, którzy chcą przywrócić ich oryginalny wygląd, zmienić rozmiar implantu, lub zająć się wszelkimi problemami deformacji. Możesz być doskonałym kandydatem do korekty powiększania piersi na podstawie następujących czynników:

  • Masz do czynienia z deflacją implantu (tj. utratą objętości implantu)
  • Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeciek powłoki w implancie.
  • Chcesz zmienić rozmiar lub kształt swojego implantu
  • Tkanka bliznowata zaciska się wokół okolicy piersi.
  • Twoje implanty przesunęły się z pierwotnej pozycji
  • Doświadczyłaś przyrostu masy ciała lub jej utraty, w wyniku czego zmieniła się Twoja tkanka piersiowa.

Jeśli doświadczyłaś któregokolwiek z powyższych, istnieje duża szansa, że możesz skorzystać z rewizji powiększenia piersi z certyfikowanym chirurgiem plastycznym.

Procedura rewizji powiększania piersi

Podczas wstępnej konsultacji Twój chirurg plastyk zbada Twoje piersi w celu określenia aktualnego stanu Twoich implantów. Może to być również zdjęcie rentgenowskie w celu ustalenia, czy nieszczelności lub pęknięcia są przyczyną nieprawidłowego kształtu implantów. Upewnij się, że jesteś gotowa do omówienia swojego wywiadu lekarskiego i doświadczeń z poprzedniego zabiegu powiększenia piersi.

Konieczne może być również omówienie powodów, dla których chcesz zmienić rozmiar swoich implantów, szczególnie jeśli zdecydujesz się na większe implanty. Wreszcie może być konieczne powiadomienie chirurga plastycznego, jeśli chcesz schudnąć lub zajść w ciążę, ponieważ może to mieć wpływ na wynik przeglądu powiększenia piersi.

Podczas zabiegu, w zależności od zmian, jakie chcesz wprowadzić do swoich piersi, będą wykonywane nacięcia. Po zabiegu, przez kilka dni będziesz musiała nosić bandaże wokół klatki piersiowej, a następnie biustonosz sportowy. Ważne jest, abyś wzięła trochę wolnego czasu na rekonwalescencję, szczególnie jeśli jesteś poddawana poważnej operacji rekonstrukcyjnej. Kształt piersi powinien zachowywać się przez lata, nie dopuszczając do znacznego przyrostu masy ciała lub zajścia w ciążę.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl