Który zabieg kosmetyczny jest najlepszy dla mojej twarzy?

Oczy

  • Zmęczone lub zatopione oczy

Jeśli Twoje oczy wyglądają na trochę zmęczone lub zapadnięte, możesz skorzystać z leczenia łzami. Polega ona na zastosowaniu nieinwazyjnych wypełniaczy skórnych, które podnoszą i odmładzają skórę, zapewniając jej jaśniejszy, bardziej młodzieńczy wygląd.

Istnieje również ClearLift Laser Facelift, który spulchnia i ujędrnia skórę, jednocześnie zmniejszając pigmentację. Świetnie nadaje się do leczenia opuchniętych oczu i cieni pod oczami, jest szybki (20 minut na zabieg), bezbolesny i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

  • Starzejące się oczy i zmarszczki

Oczy mogą wykazywać pierwsze oznaki starzenia się z powodu pojawiających się zmarszczek w okolicy oczu, a brwi i pokrywy zaczynają opadać. Niechirurgiczny lifting oczu może rozwiązać te problemy szybko i stosunkowo niedrogo.

ClearLift Laser Facelift działa również dobrze w leczeniu oznak starzenia się wokół oczu (patrz wyżej).

Cera

  • Niespójności w tonacji skóry

Pigmentacja i trądzik różowaty są częstymi problemami, które mogą być łatwo leczone bez znieczulenia. Zabiegi laserowe i hydradermabrazja mogą przynieść doskonałe rezultaty, które utrzymają się przez długi czas - więcej informacji na ten temat znajduje się w poniższej tabeli:

  • Trądzik

Blizny potrądzikowe i trądzikowe mogą powodować stres emocjonalny od dzieciństwa do wieku średniego. Dostępne są jednak skuteczne metody leczenia. Od skórzanych peelingów do zabiegów laserowych i hydradermabrazji, do potężnych zabiegów pielęgnacyjnych, jest coś odpowiedniego dla Ciebie. Aby pomóc Ci podjąć decyzję, zapoznaj się z naszym podręcznym schematem:

  • Cienkie lub starzejące się usta

Podczas gdy u niektórych osób usta są naturalnie cienkie, utrata objętości w ustach i zmarszczki pojawiające się wokół ust mogą być również oznaką starzenia. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby nadać ustom pełnię i objętość, czy to w celu odwrócenia procesu starzenia, czy też zwiększenia ich naturalnego kształtu i objętości.

Wypełniacze skórne są idealnym rozwiązaniem, ponieważ puszyste i wypełniające linie tworzą świeższy, bardziej młodzieńczy wygląd. Ponadto zabieg jest szybki, a czas rekonwalescencji minimalny.

  • Zmarszczki

Wiele osób czuje się nieswojo, gdy na ich twarzy zaczyna pojawiać się wiek. Wraz z wiekiem skóra staje się cieńsza i traci elastyczność, co powoduje powstawanie zmarszczek. Postępy w medycynie estetycznej oznaczają jednak, że obecnie dostępny jest ogromny wachlarz zabiegów kosmetycznych, które zmniejszają widoczność zmarszczek.

Ogromnie popularny ze względu na swoją zdolność do wygładzania skóry (wśród innych dobroczynnych efektów), Botox jest często postrzegany jako zabieg na zmarszczki. Ale w zależności od rodzaju zmarszczki i rezultatu, który chcesz osiągnąć, może być, że wypełniacze skórne są bardziej odpowiednią opcją - lub nawet kombinacją tych dwóch. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych podręcznych poradników Botox kontra wypełniacze skórne FAQ.

Alternatywnie, możesz skorzystać z Profhilo - nowego stylu leczenia zmarszczek ostatnio dodanego do menu w Health & Aesthetics. Ten zabieg w formie iniekcji stymuluje produkcję kolagenu, a tym samym poprawia zmarszczki i zwiotczenie.

Albo możesz osiągnąć pulchnącą, młodzieńczą skórę, za którą tęsknisz dzięki ClearLift Laser Facelift. Uruchamiając produkcję kolagenu pod powierzchnią skóry, zabieg ten jest stosunkowo bezbolesny i niezwykle skuteczny.

Botox kontra wypełniacze skórne - co jest dla mnie dobre?

Nadchodzi specjalna okazja i chciałabym, aby szybko uzyskać świeży i młodzieńczy wygląd. Jaka jest dla mnie najlepsza opcja?

Botox jest świetnym środkiem do uzyskania szybkich rezultatów, skierowanym do najczęstszych obszarów zmarszczek: zmarszczki, kurze łapki, linie czoła.

Mam linie na czole, które zawsze widzę, nawet gdy moja twarz odpoczywa. Jak mogę zmniejszyć ich wygląd?

Profhilo lub wypełniacze skórne są tutaj najlepszym rozwiązaniem: mogą wygładzić statyczne zmarszczki (te, które są widoczne pomimo braku ruchu mięśni).

Moje oczy i policzki z wiekiem zaczynają wyglądać zatopione i puste. Moja przyjaciółka miała Botox i wygląda o wiele młodziej - czy ja też powinnam na niego pójść?

Wypełniacze skórne byłyby o wiele lepszym zakładem. Wypełniacze dodają strukturę i objętość obszarom twarzy, które z wiekiem stają się puste - Botox nie może być stosowany w tym celu, ponieważ po prostu zmniejsza ruch mięśni.

Martwię się o zmarszczki i utratę objętości. Czy mógłbym mieć zarówno Botox jak i wypełniacze skórne?

Tak. -Oba botoksy i wypełniacze mogą być używane. Ale Twój lekarz może zalecić leczenie z Botoxem najpierw zobaczyć wyniki przed dodaniem wypełniaczy - to zależy od osoby.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl