Trzy sposoby na uzyskanie pięknych brwi

Brwi mają moc przekształcania twarzy, podkreślania i przyciągania uwagi do oczu, a dla wielu osób dobrze wyprofilowane brwi są podstawą codziennej rutyny pielęgnacji.

Ale brwi też się starzeją i nie wszystko sprowadza się do zmian w sposobie wzrostu włosów. (Choć tak, wszyscy znamy ten moment, kiedy patrzymy w lustro i dostrzegamy kiełki, których nie było dziś rano!).

Z wiekiem, zmiany w kolorycie skóry i strukturze twarzy mogą sprawić, że brwi wydadzą się opadać. Może wydawać się cięższa, "zakrywająca" oczy i sprawiająca, że wyglądamy na zmęczonych lub przygnębionych.

Ale czy naprawdę chodzi o "opadające brwi"? W rzeczywistości jest to trochę bardziej skomplikowane.

Zazwyczaj to, co się dzieje, to zmiana twarzy bezpośrednio pod, nad i wokół brwi. Spadek objętości i objętości spowodowany zmniejszoną produkcją kolagenu i utratą tkanki tłuszczowej powoduje, że skóra wokół oczu i na czole staje się luźna i opadająca.

Dobrą wiadomością jest to, że w Health & Aesthetics istnieje kilka zabiegów, które możemy zastosować do liftingu brwi i oczu - więc chirurgiczny lifting twarzy to zdecydowanie nie jedyna, a nawet najlepsza odpowiedź!

Oto nasze ulubione trzy sposoby, aby przejść od "sowy" do "wow"...

Używanie Ulterapii do "podnoszenia" brwi

Ultraterapia oferuje efekty liftingu twarzy bez operacji i jest tak szybka, że często jest znana jako "lifting w porze lunchu". Jest ona idealna do leczenia i napinania brwi i delikatnych okolic, ponieważ jest tak ukierunkowana.

W ultrasonografii wykorzystuje się ultradźwięki Micro-Focussed Ultrasound (MFU) do ukierunkowania na konkretny, punktowy obszar. Jego działanie polega na tworzeniu mikro-randek w warstwach skóry właściwej, stymulujących produkcję kolagenu i elastyny, co powoduje, że skóra staje się podniosła i odmłodzona.

Health & Aesthetics to Centrum Doskonałości Ultherapy. Zapoznaj się z naszą stroną poświęconą Ultherapy, aby zobaczyć zdjęcia przed i po, które pokazują różnicę, jaką może ona wnieść do Twojego brwi.

ClearLift Laser Facelift

Alternatywnym sposobem na podniesienie górnej części twarzy i przywrócenie "wow brow" jest ClearLift Laser Facelift, znany również jako Hollywood Laser FaceLift. Jest to jeden z najnowszych zabiegów laserowych na rynku, który okazuje się popularny w przypadku pulchnej i ujędrniającej skóry - częściowo ze względu na świetne rezultaty, jakie widzą pacjenci, ale także dlatego, że każdy zabieg trwa tylko około 20 minut, więc jest to kolejna opcja "liftingu w porze lunchu".

Wykorzystuje laser, który przenika do 3 mm w głąb skóry i, podobnie jak w przypadku Ultherapy, tworzy drobne rany, które stymulują reakcję gojenia - wytwarzając więcej kolagenu i elastyczności, które regenerują skórę. Ponieważ laser skierowany jest na dolne warstwy skóry (skórę właściwą), praktycznie nie odczuwa się bólu i nie ma widocznych uszkodzeń.

Używanie wypełniaczy do opłukiwania i odmładzania okolic oczu i brwi

Innym świetnym sposobem walki z utratą objętości, która może powodować obwisłe, zmęczone brwi, jest stosowanie wypełniaczy przywracających skórze objętość i nawilżenie. Rezultaty w przypadku stosowania ich w okolicach brwi i skroni mogą sprawić, że będziesz wyglądać mniej zmęczona i bardziej młodo.

W okolicach brwi i skroni wypełniacze stosowane są w celu przywrócenia utraconej objętości i podniesienia brwi.

W Health & Aesthetics używamy wypełniaczy Juvederm i Belotero, ponieważ są one zatwierdzone przez FDA, co daje nam i Tobie pewność, że są one zarówno bezpieczne, jak i skuteczne.

Jeśli rozważasz zastosowanie wypełniaczy, pamiętaj, że obecnie w Wielkiej Brytanii prawie każdy może podać ci zastrzyki, ponieważ jest to całkowicie nieuregulowane. Z każdym wypełniaczem, ale szczególnie wokół delikatnej okolicy oczu, należy zawsze upewnić się, że lekarz jest odpowiednio przeszkolony, lekarz z dokładną wiedzą na temat anatomii twarzy. Zrobione przez właściwą osobę, z odpowiednim doświadczeniem - jak nasz własny Dr Rekha i Dr Sonia - wypełniacze mogą uzyskać niesamowite rezultaty i być całkowicie bezpieczne. Nasze wezwanie do regulacji branży iniekcji.

Twoja codzienna rutyna "wow brow

Aby utrzymać efekt wybranych przez Państwa zabiegów, zalecamy dostosowanie codziennej rutyny do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, a wokół nich znajdują się niesamowite produkty.

ZO Skin Health Intense Eye Crème łączy w sobie retinol i zaawansowane peptydy, które poprawiają koloryt i strukturę skóry, zmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz zwalczają opuchliznę i stany zapalne.

Nagrodzona formuła Skinade'a zawiera witaminy i hydrolizowane peptydy kolagenu morskiego w napoju, który stymuluje Twój organizm do tworzenia bardziej odmładzającego kolagenu, odżywiając Twoją skórę od wewnątrz. Polecamy go jako codzienny dodatek do Twojej rutyny urody.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl