Dwa sposoby postępowania z oznakami zmarszczek na szyi

Prawdopodobnie poświęciłeś dużo czasu i wysiłku na pielęgnację swojej skóry na twarzy, ale co z szyją? Regularnie stosujesz filtr przeciwsłoneczny, nawilżający? No dalej, bądź szczery, nie powiemy! Zapomnienie o pielęgnacji delikatnej skóry na szyi to coś, co nazywamy "wybrykiem szyi", a jeśli masz teraz poczucie winy, nie jesteś sama.

Zła wiadomość jest taka, że skóra na szyi jest bardzo cienka i ma tendencję do bycia suchą, ponieważ brakuje jej gruczołów tłuszczowych. Pogarsza się więc szybko, szczególnie podczas i po menopauzie, szybko przybierając ten obwisły, krepujący wygląd, który może oddać twój wiek.

Można tego uniknąć, stosując ZO SkinHealth Firming Serum i filtr przeciwsłoneczny na szyję i inwestując w kosmetyki, tak jak w przypadku twarzy, ale jeśli, jak wielu naszych pacjentów, nie robiłaś tego przez ostatnie dwadzieścia lat i nie miałaś dostępu do wehikułu czasu, jak możesz cofnąć zegar?

Dobrą wiadomością jest to, że są zabiegi, które mogą pomóc.

Jesteśmy wielkimi fanami kilku zabiegów, które idealnie nadają się do walki z "naszyjnikiem". W połączeniu z niektórymi produktami, które można stosować codziennie w celu ochrony przed przyszłymi uszkodzeniami, mają one wspaniały, naturalnie wyglądający efekt odmładzający.

Profhilo - odpowiedź na crepey skin

Profhilo jest unikalną iniekcją, która wykorzystuje jedną z najczystszych form kwasu hialuronowego na rynku. Kwas hialuronowy jest niezbędnym kluczem do utrzymania właściwego nawilżenia skóry i nadania jej pulchności, ponieważ może utrzymać ponad 1000 razy większą masę własną w wodzie i jest niezbędny do produkcji kolagenu. Po wstrzyknięciu do skóry, Profhilo stymuluje produkcję czterech różnych rodzajów kolagenu i elastyny, poprawiając wygląd tkanek i skóry. Jest on szczególnie skuteczny w przypadku szyi, ale może być również stosowany w innych miejscach skóry, które mają tendencję do tworzenia się krepy - na przykład na dekolcie lub ramionach.

Jak często muszę stosować Profhilo do pielęgnacji mojej krepowej skóry szyi?

Profhilo działa najlepiej, gdy jest wstrzykiwany według ścisłego harmonogramu - drugi zabieg po pierwszym (niektórzy pacjenci potrzebują trzeciego zabiegu miesiąc później), a następnie zabiegi podtrzymujące co cztery do sześciu miesięcy.

Nasi lekarze, Dr Rekha Tailor i Dr Sonia Kersey są bardzo dobrze wyszkoleni i doświadczeni w wstrzykiwaniu Profhilo, a oni i nasi pacjenci uwielbiają naturalne rezultaty, jakie daje.

ZO Skin Health SPF, ZO Skin Health Firming Serum i ZO Skin Health Growth Factor Serum. Plus codzienny napój Skinade stymulujący produkcję kolagenu.

Ultherapy® - podnoszenie i napinanie linii żuchwy w celu walki z "kolagenem".

Jako uzupełnienie zastrzyków Profhilo, które pomagają w upiększaniu i nawilżaniu skóry na szyi, Ultherapy® doskonale nadaje się do liftingu i napinania skóry na linii szczęki.

Jest to całkowicie nieinwazyjny zabieg wykorzystujący energię ultradźwięków w celu uzyskania naturalnie wyglądających rezultatów i jest tak skuteczny, że często określa się go jako niechirurgiczny lifting twarzy (lub "lifting w czasie lunchu", ponieważ jest tak szybki i nie wymaga przestojów).

Jednym z głównych powodów, dla których Dr Rekha i Dr Sonia wybierają Ultherapy®, jest to, że jest ona tak ukierunkowana. Jest ona oparta na opatentowanej technologii DeepSEE, która pozwala lekarzowi zobaczyć leczone obszary i osiągnąć najlepsze rezultaty dla każdego pacjenta poprzez dotarcie na odpowiednią głębokość, aby stymulować produkcję nowego kolagenu i elastyny.

Ponieważ jego działanie opiera się na stymulowaniu produkcji nowego kolagenu i elastyny, ostateczne rezultaty są widoczne po około sześciu miesiącach - chociaż zmiany zaczną być widoczne po dwóch do trzech miesiącach, a początkowy efekt liftingu może być widoczny natychmiast po zabiegu. U niektórych osób rezultaty mogą utrzymywać się przez ponad rok.

Zachowaj swoje wyniki - nie wyślizguj się z powrotem do "necklect"!

To połączenie Profhilo i Ultherapy® może dać wspaniałe rezultaty i znacząco wpłynąć na wygląd szyi i linii szczęki, ale aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy dostosować reżim pielęgnacyjny, aby zacząć dbać o swoją szyję.

Serum ZO Skin Health Growth Factor Serum jest idealne, ponieważ zawiera istotne czynniki wzrostu, które wspierają zwiększoną produkcję kolagenu w Twojej skórze i zwiększają jej gęstość. Aby chronić ten delikatny obszar skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych w przyszłości, stosuj ZO Skin Health SPF.

Aby jeszcze bardziej pobudzić tę niezwykle ważną produkcję kolagenu, przysięgamy na wielokrotnie nagradzany Skinade Collagen Drink. Sprytnym osobom w Skinade udało się rozbić cząsteczkę kolagenu na peptydy białkowe, które mogą być wchłaniane przez organizm (i mniejsze niż u któregokolwiek z jego konkurentów), co po spożyciu stymuluje większą produkcję kolagenu.

Krótkie, końcowe słowo o iniekcjach.

Jeśli rozważasz zastosowanie Profhilo, lub innego leczenia w formie iniekcji, zawsze upewnij się, że idziesz do odpowiednio przeszkolonego i wykwalifikowanego lekarza. Zabiegi iniekcyjne są obecnie całkowicie nieuregulowane, co oznacza, że każdy może wstrzyknąć wypełniacze i inne zabiegi przy minimalnym (lub nawet nie) szkoleniu. Źle podane zastrzyki mogą powodować powikłania, zwłaszcza na twarzy - więc zawsze należy poprosić o zapoznanie się z referencjami lekarza i przykładami wyników, jakie osiągnęli dla swoich pacjentów.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl