Krótko na temat CoolSculpting & zamrażania tłuszczu

Spójrzmy prawdzie w oczy, większość ludzi słyszała o CoolSculpting, a przynajmniej o Fat Freezing. Zostało to powszechnie uznane za najlepszy sposób na przeniesienie upartego tłuszczu. Często pojawia się na pokazach takich jak The Kardashians, Deborah Messing, Ian Poulter, Kristin Davis i prawie zawsze Real Housewife, jest to leczenie wspierane przez celebrytów, które ma wiele do zaoferowania.

Pytanie brzmi, jak to działa i czy działa coolSculpting?

Co to jest CoolSculpting?

CoolSculpting to marka urządzenia do zamrażania tłuszczu metodą kriolipolizy. Zamraża on tłuszcz w celu zmniejszenia jego powierzchni nawet o 25% i może być stosowany na większości części ciała, w tym na żołądku, plecach, brodzie, kolanach, udach i uchwytach miłosnych.

Jak działa zamrażanie tłuszczu?

Zamrażanie tłuszczu działa poprzez obniżenie temperatury komórek do poniżej 4 stopni Celsjusza. W ten sposób powodujesz śmierć komórek tłuszczowych. Śmierć komórek tłuszczowych oznacza, że są one wydalane przez organizm przez układ limfatyczny.

Czy mogę zniszczyć komórki tłuszczowe w inny sposób?

Powszechne zamieszanie z zamrażaniem tłuszczu jest różnica między utratą masy ciała poprzez dietę i utrata masy ciała a zniszczeniem komórek tłuszczowych myślał zamrażanie tłuszczu. Kiedy mamy więcej kalorii niż potrzebujemy, nasz organizm przechowuje to jako energię w postaci tłuszczu. Nasze komórki tłuszczowe powoli rosną, a następnie po osiągnięciu maksymalnego wzrostu, mnożą się. Kiedy tracimy na wadze, komórki te wypróżniają się, ale nie są niszczone. Istnieją dwa główne sposoby, aby zabić komórki tłuszczowe, za pomocą ultradźwięków powodujących ich pękanie lub powodujących ich śmierć poprzez ich zamrożenie.

Jak CoolSculpting różni się od konkurencji?

CoolSculpting to oryginalne urządzenie do zamrażania tłuszczu używane do niszczenia komórek tłuszczowych. Jednak, ponieważ wzrosła ona do nowych poziomów popularności, coraz więcej urządzeń zostało wprowadzonych na rynek touting ich możliwości zamrażania tłuszczu.

CoolSculpting jest zatwierdzony przez FDA. Jest to klucz do udowodnienia jego bezpieczeństwa i skuteczności. Jest to o wiele lepsze niż standardowe oznakowanie CE widoczne na wielu maszynach. Równomierne zamrażanie tłuszczu jest również kluczem do sukcesu CoolSculpting. Jest to jedyne urządzenie, które posiada aplikatory zamrażające 360 stopni. Oznacza to, że proces zamrażania jest równomierny i jednolity. CoolSculptiung posiada również opatentowaną technologię o nazwie FreezeDetect. To tutaj aplikator stale reguluje temperaturę skóry i tłuszczu, aby zapewnić, że pozostanie on w bezpiecznym zakresie. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia poparzeń od pęcherzyków po martwicę skóry.

Ile zabiegów będzie mi potrzebny Kriolipolis?

Cykle zamrażania tłuszczu są zależne od indywidualności pacjenta i jego potrzeb. Należy wziąć pod uwagę, ile cykli jest potrzebnych do pokrycia powierzchni, ilość tłuszczu, oczekiwania pacjenta i co chce on osiągnąć. Wszystko to zostanie omówione w trakcie bezpłatnej konsultacji przed rozpoczęciem leczenia.

Jak się czuje CoolSculpting?

Aplikator umieszczany jest na powierzchni przeznaczonej do zabiegu, a skóra jest lekko odkurzana do góry w głowicy aplikatora. W tym momencie rozpoczyna się proces chłodzenia i może on trwać do 45 minut, w zależności od zastosowanego aplikatora. Po zakończeniu zabiegu aplikator jest usuwany, a obszar jest masowany w celu stymulacji krążenia krwi i rozpoczęcia procesu rozkładu komórek tłuszczowych.

Wyniki zabiegu CoolSculpting

CoolSculpting może zniszczyć do 25% komórek tłuszczowych w leczonym obszarze i tak można zobaczyć kilka fantastycznych wyników, zmniejszając obszary, które po prostu nie zmieni się przez dietę i ćwiczenia. Wyniki są widoczne już po 6 tygodniach i kontynuować do 12 tygodni dla pełnych rezultatów.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl