Leczenie trądziku

Leczenie trądziku, ponieważ bez względu na wiek, trądzik może być bardzo niepokojący warunek, który może mieć duży wpływ na zaufanie i jakość życia w wyniku depresji i lęku społecznego.

Zazwyczaj powoduje plamy rozwijać na twarzy, klatki piersiowej i pleców, które mogą powodować blizny, jeśli pozostawione bez leczenia.

Wiele, wiele osób cierpi z powodu trądziku, a nie tylko wtedy, gdy są nastolatkami. Istnieją dwa rodzaje trądziku dorosłych - trądzik trwały i późny trądzik. W rzeczywistości, około 50% kobiet i 25% mężczyzn doświadczają trądziku w pewnym momencie w dorosłości, w zakresie nasilenia od łagodnego do ciężkiego.

Może to być spowodowane wieloma czynnikami, w tym: brakiem równowagi hormonalnej, stresem i być może złą dietą.

Jednak nie musisz cierpieć w milczeniu, ponieważ istnieje wiele bardzo skutecznych zabiegów w leczeniu trądziku dostępnych w Health & Aesthetics.

Cztery kluczowe zabiegi w leczeniu trądziku, które zapewniamy to:

  • Zabiegi laserowe
  • peelingi skórne
  • Terapia światłem LED Dermalux oraz
  • Produkty do pielęgnacji skóry klasy medycznej

Leczenie laserowe

Laserowe odmładzanie skóry to szybka, bezpieczna i nieinwazyjna procedura, która jest fantastyczna w leczeniu wielu różnych chorób skóry, a trądzik jest jedną z nich. Zabieg laserowy delikatnie zabija bakterie trądzikowe i zmniejsza produkcję oleju w skórze, eliminując plamy i zmniejszając widoczność blizn. Zauważysz poprawę już po jednym zabiegu, jednak korzyści będą rosły z każdym kolejnym zabiegiem.

Peelingi skórne

Skin Peels (znany również jako Dermal lub Chemical Peels) są bardzo skuteczne w poprawie wyglądu trądziku. Ich działanie polega na dokładnym złuszczaniu powierzchniowych warstw skóry w celu pobudzenia produkcji zdrowych, nowych komórek skóry, które z kolei przyczyniają się do powstania bardziej czystej, rozjaśnionej cery. Peelingi kwasowe mogą również pomóc w oczyszczeniu porów i zabiciu bakterii trądzikowych.

W Health & Aesthetics oferujemy szereg różnych peelingów, aby dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Są one przyjemnym, relaksującym doświadczeniem (nie są bolesne), które pozwala osiągnąć wspaniałe rezultaty - chociaż zazwyczaj zalecamy przeprowadzenie kilku zabiegów, aby uzyskać maksymalną poprawę.

Terapia światłem LED Dermalux

Innym oferowanym przez nas zabiegiem, który jest wysoce skuteczny w niszczeniu bakterii trądzikowych i normalizowaniu produkcji oleju w skórze, jest terapia światłem LED Dermalux. Delikatna i nieinwazyjna, wykorzystuje energię świetlną do odmłodzenia i naprawy skóry w bezpieczny sposób, bez podrażnień i przestojów.

Ludzie często mówią, że ich skóra wygląda lepiej zaraz po wystawieniu jej na działanie promieni słonecznych i ta sama zasada ma zastosowanie w tym przypadku - jednak bez szkodliwych promieni UV. Stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami, terapia światłem może leczyć trądzik, łagodzić i uzdrawiać skórę, redukując aktywny trądzik i pomagając zapobiegać przyszłym wypryskom.

Pielęgnacja skóry klasy medycznej

Wreszcie, co nie mniej ważne, oferujemy również cieszącą się dużym uznaniem gamę produktów do pielęgnacji skóry ZO Medical. Zostały one stworzone przez znanego eksperta w dziedzinie skóry, dr Zeina Obagi, który opracowuje rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry od ponad 35 lat. Produkty te, opracowane z medycznego punktu widzenia, zawierają silnie działające składniki aktywne, które są znacznie skuteczniejsze w leczeniu skóry niż produkty dostępne na rynku.

Produkty ZO Medical są dostępne wyłącznie w zatwierdzonych gabinetach lekarskich, a my będziemy w stanie doradzić Ci, które z nich najlepiej spełnią specyficzne potrzeby Twojej skóry. Z biegiem czasu produkty te mogą przyczynić się do radykalnej poprawy stanu Twojej skóry i jej ogólnego wyglądu.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl