FemiLift Testimonial - Napinanie pochwy

Przeczytaj świadectwo naszych pacjentów dotyczące zabiegu FemiLift - który leczy wysiłkowe nietrzymanie moczu, menopauzalną suchość pochwy i ujędrnianie pochwy.

"Mam 40 lat, dwoje dzieci, całe życie cierpiałam na wysiłkowe i moczowe nietrzymanie moczu, do 15 roku życia byłam też moczymordą. Robiłam tradycyjny alarm na łóżku, prowadziłam kalendarz suchych dni, budziłam się, żeby pójść do łazienki kilka razy w nocy, co nic nie dawało, w końcu powiedziano mi, że z tego wyrosnę. Jak możesz sobie wyobrazić bycie śmierdzącą, wycofaną, otyłą (z powodu braku ćwiczeń) nastolatką, która wciąż moczyła spodnie, głęboko wpłynęło na moją pewność siebie, a moja rodzina nie popierała tego problemu, podobnie jak wielu innych, często postrzegano go jako problem spowodowany lenistwem i uważano za brudny.

W późniejszym okresie życia podjęłam się osobistej misji naprawienia tego problemu, rozpoczęłam misję "100 ćwiczeń dna miednicy" każdego ranka i wieczora, przekonana, że to pomoże... nie pomogło, przeszłam do różnych (drogich) urządzeń dostępnych na rynku, w tym trenażera dna miednicy, elektrycznej maszyny do ćwiczeń dna miednicy i maszyn do ćwiczeń mięśni jamy ustnej - wszystkie były niewygodne w użyciu i całkowicie nieskuteczne. W końcu spróbowałam fizjoterapii, och radości posiadania fizjoterapeuty, który wkłada w ciebie palce i prosi, żebyś "ścisnęła", nic dziwnego, że to też nie pomogło.

W wieku 40 lat okazało się, że jestem samotną matką, pracującą w zawodzie, w którym dużo chodziłam po nierównym terenie i cierpiałam z powodu różnych poziomów podrażnień spowodowanych przez wkładki, których używałam podczas godzin pracy i ćwiczeń, od łagodnego swędzenia do pełnej wysypki i pieczenia, a ja wciąż przeciekałam stosując maksymalną ochronę podczas ćwiczeń. Nadszedł czas, aby rozważyć operację, powiedziano mi, że jest to opcja, ale niechętnie poddałam się inwazyjnej operacji i nie mogłam sobie "pozwolić" na czas rekonwalescencji, jeśli chodzi o pracę i opiekę nad dziećmi. Szukałam w internecie innych rozwiązań i natknęłam się na chirurgię laserową.

Czytałam referencje, badałam proces, nie mogłam uwierzyć, że ta nieinwazyjna, szybka procedura może być odpowiedzią, byłam sceptycznie nastawiona i zaniepokojona kosztami, ale chciałam spróbować, zanim zdecyduję się na operację. Nie zawiodłem się, pierwsze leczenie trwało około dziesięciu minut, leczenie nie było zbyt bolesne i nie było żadnych skutków ubocznych po zabiegu. Chociaż ostrzegano mnie, że po pierwszym zabiegu prawdopodobnie nie zobaczę rezultatów, nastąpiła zauważalna poprawa, aczkolwiek niewielka. Po drugim zabiegu nastąpiła większa poprawa, do ćwiczeń używałam normalnej wielkości podpaski, a nie ogromnej, nieporęcznej i wyciekało mi około 50% mniej niż wcześniej. Po trzecim zabiegu, po raz pierwszy w życiu, biegłam na pociąg bez żadnego przeciekania. Przechodziłam przez cały dzień używając tylko normalnej wkładki do majtek, a najlepszą częścią była zmiana mojego samopoczucia, nie martwiłam się ciągle, że jestem śmierdząca lub że ludzie widzą, że przeciekłam na treningu, nie wymyślałam już wymówek, dlaczego nie mogę już uczestniczyć w bieganiu. Brałem udział w wyścigach z moim synem, goniłem ich obu po całym parku, nie musząc wymyślać wymówek, żeby pójść lub przestać się bawić.

Nie jestem w stu procentach pozbyty tego problemu, ale powiedziałbym, że jestem w 85%, i jest to całkowicie do opanowania teraz. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy nastąpi dalsza poprawa. To leczenie zmieniło moje życie na tak wiele pozytywnych sposobów, że chciałabym, aby to było dostępne dla mnie tyle lat temu. Inną zaskakującą korzyścią z tego leczenia była poprawa mojego życia seksualnego, rzeczy są zauważalnie lepsze, nie tylko dlatego, że nie wyciekam moczu za każdym razem, gdy uprawiam seks, ale nastąpiła poprawa w napinaniu mięśni w tym obszarze ogólnie, co doprowadziło do bardziej intymnego i przyjemnego życia seksualnego, czuję się bardziej pewny siebie, zdolny do relaksu i bardziej wrażliwy, co było niesamowite. Nie mogę polecić tego zabiegu żadnej kobiecie cierpiącej na nietrzymanie moczu, proszę spróbować, jest to prosty, szybki zabieg bez skutków ubocznych i z doskonałymi rezultatami."

Jakie są zalety zabiegu ujędrniania pochwy Femilift?

Zabieg FemiLift ma kilka zalet:

  • Bezbolesny zabieg (nie ma potrzeby stosowania znieczulenia).
  • Nie ma przestojów.
  • Zabieg trwa mniej niż 30 minut.
  • Wykonywany przez kobietę lekarza.

Jest to doskonały sposób leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, suchości pochwy w okresie menopauzalnym oraz ujędrniania tkanki pochwy.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl