Jak zredukować tłuszcz podbródkowy i stworzyć ściślejszą linię szczęk

Ostatnie badania wykazały, że 47% ludzi jest niezadowolonych z wyglądu podbródka i chciałoby zmniejszyć ilość tłuszczu pod brodą. Ze względu na problemy związane z podwójnym podbródkiem i utratą elastyczności, kształt linii szczęki i definicja szyi odgrywają ogromną rolę w ogólnym wyglądzie naszej twarzy. Dobrze zdefiniowana linia szczęki jest na szczycie listy wielu osób zapytanych o to, jak mogą zmienić swój wygląd.

Z zewnątrz problemy te mogą wyglądać na niewielkie, a nawet zupełnie niezauważalne. Jednak dla wielu osób niezadowolenie z linii żuchwy może powodować problemy z poczuciem własnej wartości i pewności siebie. Istnieją różne rozwiązania mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej podbródka, poprawę linii szczęki i pozbycie się podwójnego podbródka, które nie muszą kosztować świata ani wymagać tygodnia wolnego od pracy. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można zmniejszyć podwójny podbródek i zacisnąć szyję i linię szczęki, z opcjami, które pasują do każdego.

Co powoduje podwójny podbródek?

Przed przyjrzeniem się możliwym zabiegom redukcji tkanki tłuszczowej podbródka, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego masz nadmiar skóry lub tłuszczu na początku.

  • W niektórych przypadkach, podwójna broda jest dziedziczna. Możliwe jest, że w naturalny sposób zatrzymujesz zbyt dużo wody w okolicach podbródka lub możesz cierpieć na słabą linię szczęki.
  • Podwójny podbródek może sprowadzać się do noszenia nadmiaru wagi. W niektórych miejscach ciała może być trudniej przenieść niepożądany tłuszcz.
  • Wraz z wiekiem nasza skóra traci elastyczność, co może powodować obwisłość skóry wokół linii żuchwy, co powoduje, że wygląda ona mniej wyraziście niż w młodości.

Rozwiązania

CoolSculpting Mini

Zamrażanie tłuszczu jest skuteczną metodą redukcji uporczywego tłuszczu, a więc jest idealne dla tych, którzy cierpią i chcą pozbyć się podwójnego podbródka z powodu niepożądanego tłuszczu wokół linii szczęki. Jest ona nieinwazyjna i zmniejsza ilość tłuszczu wokół podbródka podczas kształtowania szyi.

CoolSculpting jest popularną metodą poprawy linii żuchwy, której wyniki można uzyskać już po dwóch wizytach. Ta rewolucyjna technologia działa poprzez ukierunkowanie i chłodzenie niepożądanych komórek tłuszczowych w celu ich usunięcia, bez uszkadzania otaczającej tkanki. Efektem końcowym jest zauważalna, a jednocześnie naturalnie wyglądająca redukcja tkanki tłuszczowej.

CoolSculping Mini to doskonałe rozwiązanie do redukcji tkanki tłuszczowej podbródka wokół szczęki i szyi dzięki temu, że jesteśmy w stanie wycelować w niewielki i specyficzny obszar. Początkowe rezultaty mogą osiągnąć około 25-40% redukcję tkanki tłuszczowej, w niektórych przypadkach konieczna może być druga kuracja.

Ulterapia

Znany jako niechirurgiczny lifting twarzy, Ultherapy, oferuje idealną nieinwazyjną terapię redukującą wygląd podwójnego podbródka.

Wykorzystując energię ultradźwięków do uniesienia i naprężenia skóry, linia szczęki i szyi może być bardziej zdefiniowana, podniesiona i wygładzona w celu uzyskania naturalnie wyglądających rezultatów. Często opisywany jako "lifting twarzy w porze lunchu", możliwy jest powrót do codziennego stylu życia już po 24 godzinach od zabiegu.

Leczenie ultrasonograficzne trwa dwie godziny. Rezultaty są szybkie i długotrwałe - już po ośmiu tygodniach następuje znaczna poprawa kolorytu skóry. Po 6 miesiącach rezultaty są najlepsze, z zauważalnym zmniejszeniem zwiotczenia i zwiększeniem widoczności w linii żuchwy.

Profhilo

Profhilo, znany również jako Super Skin Booster, jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto doświadcza zwiotczenia skóry wokół szyi i linii szczęki. Działając na rzecz liftingu, wygładzania i napinania skóry, Profhilo jest idealnym rozwiązaniem dla osób o skórze dojrzałej lub tych, które mogą doświadczać przedwczesnego starzenia.

Profhilo to czysty kwas hialuronowy, który działa oczyszczająco na skórę i poprawia jej ogólny stan zdrowia. Działając na zasadzie symulacji produkcji kolagenu, poprawia reprodukcję komórek macierzystych. Przywraca również skórze i warstwom tłuszczowym ich naturalny stan. Profhilo jest idealny dla skóry, która straciła elastyczność i naturalną młodzieńczą pulchność.

Poprzez ukierunkowanie na okolice szyi przy użyciu Profhilo, możliwe jest napinanie zarówno szyi, jak i linii szczęki, aby uzyskać określony i młodzieńczy wygląd. Rezultaty są widoczne od razu i z czasem ulegają poprawie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o lepsze zdefiniowanie linii szczęki i szyi, czy też o zmniejszenie wyglądu podwójnego podbródka, istnieją doskonałe możliwości dopasowania się do wszystkich dolegliwości. Istnieje rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz się pewnie i komfortowo z powrotem w swoim wyglądzie.

 

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl