5 rzeczy, które musisz wiedzieć o botoksie

Wszyscy słyszeliśmy o Botoxie i prawdopodobnie wiesz trochę o tej popularnej procedurze, ale jeśli rozważasz poddanie się temu zabiegowi, możesz chcieć dowiedzieć się więcej na jego temat i czego możesz się spodziewać.

Istnieje wiele mitów wokół zabiegu, więc uważamy, że ważne jest, aby upewnić się, że jesteś w pełni poinformowany o Botox i że masz dokładne postrzeganie go przed wyborem do poddania się procedurze.

#1 - Botoks nie zamrozi Twojej twarzy

Dzięki przedstawieniu zabiegu w filmie i telewizji wiele osób wierzy, że botoks wywoła dramatyczny efekt zamrożenia twarzy, powstrzymując Cię przed wyrażaniem emocji, a nawet wpływając na Twoją zdolność do uśmiechania się.

Na szczęście jest to tylko mit. Działanie botoksu polega na wstrzykiwaniu go w wybrane mięśnie twarzy, a nie w całą twarz. Oznacza to, że zachowasz kontrolę nad swoją twarzą i swoją ekspresją, podczas gdy botoks wyrównuje i wygładza drobne linie i zmarszczki.

#2 - Botox może być stosowany w leczeniu wielu schorzeń

Botox jest fantastycznym zabiegiem do zastosowań kosmetycznych, ale może być również stosowany w leczeniu szeregu schorzeń medycznych.

Nadmierne zgrzytanie zębami, migreny i nadmierne pocenie się mogą być leczone za pomocą botoksu, co czyni go ostatecznym wielozadaniowcem świata kosmetycznego!

#3 - Leczenie jest szybkie i bezbolesne

Jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczy w leczeniu Botoxem jest jego prostota. Sam zabieg powinien trwać tylko 20-30 minut i nie spowoduje dużego dyskomfortu.

Nie ma nawet zbyt wiele czasu na regenerację po zabiegu, więc możesz wrócić do swoich zajęć zaraz po opuszczeniu naszej kliniki. Jedyną rzeczą, którą radzimy jest unikanie ćwiczeń przez 24 godziny po zabiegu.

#4 - Wyniki są fantastyczne

Po zabiegu, zauważysz wyniki bardzo szybko. W rzeczywistości, zaczniesz widzieć pierwsze efekty około trzech dni później, a najlepsze wyniki pojawią się około dwóch tygodni później.

Botox zmiękczy i odmłodzi skórę, nadając jej bardziej młodzieńczy wygląd. Co najważniejsze, gdy jest on podawany przez profesjonalistę, takiego jak Dr Rekha Tailor of Health & Aesthetics, rezultaty będą wyglądać naturalnie.

#5 - Zabieg zapobiegawczy

Botoks nie jest przeznaczony tylko dla osób w dojrzałym wieku. Zamiast tego może być stosowany niemal jako środek zapobiegawczy, zwalczający drobne linie i zmarszczki w młodszym wieku, zanim zaczną się one pogłębiać i utrwalać.

W rzeczywistości zabieg ten staje się coraz bardziej popularny wśród młodszych pacjentów, którzy chcą zapewnić sobie młodszy wygląd skóry na dłużej.

Powiązane artykuły

Lipomassage

Opatentowana technika wyszczuplająca eliminująca miejscowe złogi i niedoskonałości.

Skolioza kręgosłupa - informacje o leczeniu

Endermolift

Ekskluzywna technika przeciwstarzeniowa oraz wyszczuplająca techniką zagęszczania skóry.

Ulthera

Jest to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Thermolifting

Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. 

Kontakt z redakcją

Telefon: 12 474 82 713

Email: redakcja@youngpeople.pl